Досягти наступне покоління

В суботу, 25 лютого, відбувся давно очікуваний семінар для вчителів Дитячих програм Київської Церкви Христа, що називався: «Досягти наступне покоління». Ця подія поєднала в  дружній і конструктивній  розмові вчителів різних програм з  усіх регіонів Києва. Були гості навіть із Кропивницького та Львова.

Розмірковували разом над тим, як зробити наш вплив на дітей більш ефективним та духовним. Щоб кожен вчитель як і цар Давид міг «пасти їх у щирості серця та водив їх мудрістю рук своїх» (Пс 77:72)  Наші застарілі програми навчання вже давно потребують змін. І всі погодились, що потрібно об’єднати зусилля учителів, координаторів і служителів, щоб створити сучасні, цікаві  та продуктивні навчальні матеріали для наших дітей. Модератором цього процесу буде Становська Таня,  яку ми запросили на роль редактора-методиста дитячих програм церкви. Тетяна уже створила, для взаємодії з бажаючими співпрацювати в цьому творчому процесі, поштову скриньку (skarbnychka.dc@gmail.com).  Туди всі бажаючі можуть надіслати свої ідеї та пропозиції, теми для уроків, цікаві ілюстрації,  ігри для дітей та інше.

Порадувала нас  команда розробників інтерактивної програми для дітей «Жива книга». Вона поновила свою роботу над створенням цього цікавого проекту. Давайте будемо молитися щоб Господь благословив фінансами і творчою наснагою цей колектив наших друзів розробників.

В другій частині семінару Аня Гребцова, координатор дитячих програм Західного регіону, психолог  і  практик, дуже цікаво познайомила нас із особливостями розвитку дітей дошкільного та  молодшого шкільного віку.

Безумовно для вирішення нагальних проблем наших дитячих програм однієї зустрічі-  за мало. Та початок зроблено. Ще багато потрібно молитов, зусиль, обговорення та наснаги всіх небайдужих. І такі зустрічі незабаром. А Господь чує молитви наших батьків і благословляє єдність тих, хто служить в дитячих та підліткових програмах. Тому підтвердження – хрещення наших дітей.

Хай Йому буде вся слава!

Віталій Рацюк

НЕДАВНИЕ ПОСТЫ
Обратная связь

Мы постараемся ответить на Ваше сообщение как можно скорее.

Не читается? Измените текст. captcha txt
Киевская церковь Христа
Все ли Бог контролирует?Святой Дух и спасение человека